Pazartesi-Cuma: 10:00 - 18:00 / Cumartesi: 10:00 - 17:00

Bireysel Peyzaj Alanları

  • Bireysel Peyzaj Alanları

Bireysel Peyzaj Alanları

Bir peyzaj çalışması öncelikle sizlerin beklenti, bütçe ve hayallerinizle ilgilidir. Sizlerin bize vereceği ön bilgiler ışığında çalışmalarımıza gerekli yer tespitleri ve ölçüleri alarak başlıyoruz.

Öncelikli konumuz sizin bizden ne beklediğiniz? Nasıl bir bahçe istiyorsunuz bu konuda bir fikriniz varsa öncelikle sizlerin fikirlerini ve hayallerini bahçenizde dinliyoruz. Aslında en önemli konu bizce budur. Çünkü doğru bilgileri almadan doğru sonuca ulaşmak mümkün değildir. Sizden bilgileri sağlıklı almalıyız ki size doğru çalışmaları ve önerileri sunalım.

Alınan bilgiler ve fikirler ışığında bahçenin detaylı ölçülerini ve fotoğraflarını alıyoruz. Daha sonra bu ölçüleri bilgisayar ortamında uygun programlarda çiziyoruz. Öneri çalışmalarımızı yaptıktan sonra şayet istenirse 3 boyutlu programlarda yapılan tasarımları sunuyoruz. Kullanılacak olan bitkileri fidanlığımızda tek tek tanıtarak varsa diğer detaylarla ilgili malzeme ve ürünleri sunuyoruz.

Tasarımda şayet anlaşırsak işe ait bitki, toprak, detay malzemeler, nakliye ve işçilik giderleri tek tek teklif haline getirilerek bir sonraki görüşmede sunuyoruz.

Projenin tüm detaylarında ve bütçesinde anlaştıktan sonraki süreçte mevsim, iş yoğunluğu, alanın hazır olma durumuna göre bir program çizip ön ödeme ile birlikte projemize başlıyoruz.

Sizlere bireysel anlamda neler sunabiliriz bir de onlara göz atmak isterseniz aşağıda listelenmiş bulacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Bütün sorularınıza hızlı ve en iyi çözüm yoları sunmaktayız ...
İletişim